wrapper

Ziņas

Aktuāli

NOLIKTAVAS IZPĀRDOŠANA

LIELĀ Videokameru un ierakstošu ierīču IZPĀRDOŠANA!

Lasīt vairāk...

Uzmanību, krāpnieki!

Kompānija „Latvijas Tīkli” brīdina visus savus klientus, partnerus un draugus par krāpniecību, uz kuru cenšas noķert Latvijas uzņēmējus, kā arī cenšas noķert arī mūs.

2015. gada 9. janvārī savā pastkastītē kompānijas vadītājs atrada vēstuli, kas bija adresēta tieši viņam bez adresāta, bet spriežot pēc markas, vēstule tika atsūtīta no Vācijas. Neskatoties uz to, vēstule tika uzrakstīta angļu valodā, kur tika sacīts par to, ka viņam nepieciešams samaksāt reģistrāciju par kompānijas tirdzniecības markas „Latvijas Tīkli” izmantošanu.

Lasīt vairāk...

Vai Jūs esat pārliecināti, ka Jums ir uzstādīta atbilstoša apsardzes sistēma?

Mūsu uzņēmums piedāvā Jums tiks skaidrībā vai ir vērts uzstādīt signalizāciju gadījumā, ja esat neliela privātā objekta īpašnieks. Ir jāņem vērā, ka apsardzes sistēmas mēdz būt ar dažādām aizsardzības līmeņiem un objektiem ar zemu zaudējumu riska līmeni ir pieļaujami izmantot parastākas apsardzes sistēmas.

Lasīt vairāk...

Cīņu mākslu olimpiāde Baltic Open 2015

2015.gada 21. – 22.novembrim Rīgā, Olimpiskajā sporta centrā pirmo reizi norisināsies Cīņu mākslu olimpiāde Baltic Open 2015. Sacensībās piedalīsies aptuveni 2000 sportistu dažādas līmeņu grupās no 6 līdz 80 gadiem. Sporta laukumā tiksies 12 valstu pārstāvji: ASV, Krievija, Vācija, Itālija, Portugāle, Baltkrievija, Ukraina, Kazakhstāna, Uzbekistāna, Igaunija, Latvija, Lietuva.  

Lasīt vairāk...

Vai Jūs esat pārliecināti par savu apsardzes sistēmu?

Vai Jūs esat pārliecināti par savu apsardzes sistēmu?

Iegādājoties un uzstādot jaunu drošības sistēmu ne visiem patērētājiem ir zināms to darbības un pielietošanas veidi. Mūsu uzņēmums atklās vairākus iespējamus detektoru neitralizācijas (sabotāžas) veidus.

Lasīt vairāk...

"SABIEDRĪBA. CILVĒKS. DROŠĪBA. 2015" Konferences programma

Konferences "Likumība, drošība un tiesiskā kārtība sabiedrības transformācijas ģeopolitiskajos apstākļos"

PROGRAMMA

Organizatori:

  • Baltijas Starptautiskā Akadēmija (BSA)
  • Society for Baltic Security (SBS)

Konferences norises datums: 2015. gada 24. aprīlī

Konferences norises vieta: Rīga, Lomonosova iela ¼, 207. aud.

Dalībnieku reģistrācija: 09:30 - 10:00

Konferences atklāšana (10:00)

Lasīt vairāk...

Godātie videonovērošanas sistēmu lietotāji,

God. videonovērošanas sistēmu lietotāji,

Vai Jūs esat reģistrējies Datu valsts inspekcijā?

Vēršam Jūsu uzmanību uz to, ka, saskaņā Fizisko personu datu aizsardzības likumu jebkurai personai ( privātpersonai, uzņēmumam) ir pienākums pirms videonovērošanas sistēmu lietošanas uzsākšanas reģistrēties Datu valsts inspekcijā.

Lasīt vairāk...

Par uzņēmumu

Iegādājoties jaunu dzīvokli vai māju, darbam un atpūtai, ir ļoti svarīga pilna telekomunikāciju infrastruktūra tajos. Renovācijas un celtniecības pašizmaksa iekļauj sevī daudz faktoru, taču reti kad satur vājstrāvu sistēmu pašizmaksu, kas savukārt šodien kļuva par mūsdienas ēkas neatņemamo daļu. Taču tieši vājstrāvu sistēmas var nākotnē ietekmēt ēkas ekspluatāciju izmaksu pazemināšanu un energoresursu ekonomiju.

Lasīt vairāk...

Vai tu zini, kas tevi novēro?

Kompānija „Latvijas Tīkli” ir konstatējusi nopietnu problēmu!
Daudzi īpašnieki, kuriem ir uzstādīta videonovērošanas sistēma, atrodas zem nepazīstamo personu un nejaušu skatītāju uzraudzības.
Pārliecināties paši!  http://insecam.com/cam/bycountry/LV/?page=3

Mājas lapā publicēts objektu saraksts, kur nekvalitatīvi uzstādītas un iestatītas videonovērošanas kameras. Iespējams, ka to īpašniekiem nepieciešama steidzama palīdzība. Vispirms, lai atrastu kameru īpašniekus, nepieciešams atpazīt objektus un sazināties ar to īpašniekiem. Ja Jūs atpazināt kādu no objektiem lūdzam steidzami paziņot mums par to un“Latvijas TĪkli” speciālisti ātri palīdzēs novērst problēmu

Lasīt vairāk...

Kā slikts negaiss var kaitēt labai uzņēmējdarbībai?

Zibens – tas ir fotoaparāta, ar kuru
Google uzņem Zemi, zibspuldze.

Kā tur Tjutčevam: „Mīlu negaisu maija sākumā...”.

Tomēr datori un cita tehnika pārcieš to ar grūtībām. Ar pavasara un rudens sākumu IT speciālistiem uzreiz palielinās darba daudzums, jo pēc negaisa rodas problēmas datoru, serveru, Wi-Fi routeru darbā, vai problēmas, kas ir saistītas ar datu nozaudēšanu datorā, kas ir saistīti ar piespiedu datora izslēgšanu elektrības pārrāvuma dēļ. jā, visa tehnika baidās no negaisa. Vai gandrīz visa, izņemot to, kuras lietotājs laicīgi parūpējās par to.

Lasīt vairāk...

Ko darīt, ja videonovērošanas sistēma ir tikai ierīkota?

Mēs pateicamies tiem, kuri izmantoja iespēju un saņēma bezmaksas uzlīmju komplektu.

Jau stājās spēkā izmaiņās Alkoholisko dzērienu aprites likumā, uzliekot pienākumu alkohola mazumtirdzniecības veikalos ierīkot videonovērošanas sistēmu. Videonovērošanas sistēma ierīko, lai pasargātu bērnus un pusaudžus no alkoholisko dzērienu pirkšanas. Viena no vietām, kuru obligāti jāredz caur videokameru ir kase, jo tiks fiksēta pārdošana.

Ja telpā ir ierīkota videonovērošanas sistēma, tad ir jāpaziņo par videonovērošanas veikšanu. Kādai informācijai jābūt paziņojumā par videonovērošanas veikšanu lasiet 2013.gada 13.novembra numurā. Uzliekot paziņojumu par videonovērošanu, tas nav vienīgais, kas ir jāizdara, vēl ir jāreģistrē personas datu apstrāde Datu valsts inspekcijā.

Lasīt vairāk...

Kas ir jāzina par darbinieku videonovērošanu un videomateriālu izpaušanu?

Veicot videonovērošanu, daži uzņēmēji kā mērķi izvēlās darbinieku darbību novērošanu. Darbinieks, kas veic uzticēto darbu ir fiziskā persona, kurai ir tiesības uz privātās dzīves neaizskaramību.

Darbinieku videonovērošana var būt pieļaujama īpašos gadījumos, piemēram, lai saprastu vai darbinieki zog preces vai naudas līdzekļus. Gadījumā ja ir konstatēts vainīgais, t.i. mērķis ir izpildīts, tad videonovērošanas mērķis ir jāpārskata vai jāizbeidz videonovērošana. Pastāvīgā darbinieku videonovērošana darbavietā ir pieļaujama tādā gadījumā, ja dažādu darba procedūru neievērošanas dēļ var rasties pamatots dzīves apdraudējums.

Lasīt vairāk...

Kā jārīkojas, ja ir saņemts fiziskās personas pieprasījums un kā informēt par videonovērošanas veikšanu?

Fiziskās personas pieprasījums

Kad tiek veikta videonovērošana fiziska persona, kuru nofilmēja ar videonovērošanas sistēmas palīdzību, ir tiesības pieprasīt un saņemt visu informāciju par viņu, arī videoierakstus, kuros ir pieprasītāja attēls. Fiziskai personai, kas grib saņemt videoierakstus, tam jāparāda sava fotogrāfija, jāapraksta apģērbs, jānorāda laiks un datums, u.c. informācija, kas palīdzēs atrast pareizo ierakstu. Pirms izsniegt videoierakstu ir jāidentificē persona, lai pārliecinātos ka personas dati tiek izsniegti pareizai personai.

Lasīt vairāk...

Kas ir jāzina par videonovērošanas sistēmu?

Iepriekšējā numurā mēs stāstījām par videonovērošanas mērķiem, šajā numurā pastāstīsim par videonovērošanas kvalitāti, ierakstu lietošanu un uzglabāšanu.

Ir ļoti svarīgi izvelēties mērķim atbilstošu attēlu kvalitāti videonovērošanas kamerās. Ja videonovērošanas mērķis ir kontrolēt transporta kustību, tad nav nepieciešams izvēlēties tādu videokameru, lai varētu identificēt fiziskās personas. Tāpēc ir vērts ievērot noteiktos nosacījumus:

Lasīt vairāk...

Ko mums atnesīs 2014. gads?

Mēs visi sastopamies ar videonovērošanu uz katra soļa – sabiedriskajās vietās (uz ielām, parkos, izglītībās iestādēs, darbā un pat veikalos) un mājās. Videonovērošanas sistēmas palīdzēja noķert ne vienu zagli un novērst daudz noziegumu.
Videonovērošanas sistēmu uzstāda ne tikai, lai atrastu vainīgo noziegumā, bet arī sabiedrības drošuma nodrošināšanai, piemēram, videokameras alkoholisko dzērienu mazumtirdzniecības veikalos uzstāda, lai pasargātu jaunatni no alkohola pirkšanas un negatīvās ietekmes. Kas arī kļūs par obligātu prasību no 2014.

Lasīt vairāk...

Kas ir jāzina, pirms uzstādīt videonovērošanas sistēmu?

Iepriekšējā izlaidē mēs iemīnējamies, ka no 2014. gada 1.janvāra visos alkoholisko dzērienu mazumtirdzniecības veikalos ir jāuzstāda videonovērošanas sistēmas. Ja Jums ir savs alkoholisko dzērienu mazumtirdzniecības veikals vai Jūs domājat par videonovērošanas sistēmas uzstādīšanu, tad mēs pastāstīsim par to, kas ir jāzina, pirms uzstādīt videonovērošanas sistēmu.
Ar videonovērošanas sistēmas palīdzību mēs varam ne tikai nofilmēt pārkāpumu un saņemt pierādījumu, bet arī iejaucamies cilvēkā personīgā dzīvē. Pirmais, ar ko ir jātiek skaidrībā, ja plānojiet uzstādīt videonovērošanu, ir videonovērošanas mērķis, piemēram, personāla un mantas aizsardzība pret trešo personu prettiesisko rīcību.

Lasīt vairāk...

Ne sistēma, bet burve kaut kāda!

Nedz personāldaļas speciālistu, nedz grāmatveža, kas rēķina algas Jums nav nepieciešams. Viss pats par sevi uzskaitās, skaitās un disciplīnā kopa ar darba ražīgumu tikai paaugstinās.
Darba laika elektroniskā uzskaites sistēma – nozīmīgs pārvaldes instruments. Gribam uzsvērt, ka darba laika uzskaites sistēmas ierīkošana ļauj uzņēmuma vadītājam atrisināt veselu problēmu virkni. Pie tam, darba disciplīnas paaugstināšana nav vienīgais un pat nav būtiskākais uzdevums.

Lasīt vairāk...

Kam ir vērts pievērst uzmanību izvēlojoties videokameru?

Ļoti bieži klients, kas saņēma videonovērošanas sistēmas ierīkošanai komerciālo piedāvājumu, redz sarakstu ar maģiskajiem simboliem videokameras specifikācijā un attiecīgi izvēlas tikai vadoties no cenas!
Mēs pamēģināsim pastāstīt kam ir vērts pievērst uzmanību izvēlojoties videokameru, lai Jūs varētu gūt maksimālo rezultātu. Tātad, videokameras pamatīpašība – tās „izšķirtspēja”. Piedāvāju tikt skaidrībā, kas ir videokameras izšķirtspēja?

Lasīt vairāk...