wrapper

Ziņas

MultiRoom -  Daudzzonālā audio un video signālu sadales sistēma, kura ļauj klausīties mūziku un skatīties filmas ne tikai tajā telpā, kur ir uzstādīta skaņas un video atskaņotāji, bet arī jebkurā citā mājas telpā: viesistabā, vannā vai ārpus mājas.

1. MultiRoom sistēmas pamatkomponenti:

  • Audio signālu matricas komutators
  • Video signālu matricas komutators
  • Vadības pults taustiņi uz sienas
  • Distancētās vadības pults
  • Ārējās akustiskās sistēmas

2. Vēl viens ļoti svarīgs moments – kā signāla avots MultiRoom sistēmai  var būt telefona līnija vai domofons, un tas nozīmē, ka Jūs no jebkuras mājas vietas caur MultiRoom sistēmu varat sadzirdēt telefona zvanu vai durvju zvanu, ieraudzīt Jūsu viesi, vajadzības gadījumā ar viņu aprunāties, atvērt ārdurvis vai vārtiņus. Sistēma ar MultiRoom izmantošanu ienesīs Jūsu mājā ievērojamu komforta elementu.

Mājas kinoteātris – esamības efekts

1. Esamības efekts - stāvoklis, kura laikā Jūs atrodaties filmā, visa darbība notiek Jums apkārt, neviens sīkums, kuru izdomājis režisors, nepaliks nepamanīts. Jūs dzirdat visas skaņas sižeta sastāvdaļas, piemēram, skaļi un smagi dinozaura soļi, no kuriem notrīc visas Jums apkārt esošās mēbeles, un klusās ūdens pilēšanas skaņas mugurplānā.

2. Ideāls mājas kinoteātris – iekļauj sevī vienu vai vairākus skaņas avotus un attēlus (HD-pleijers, DVD- atskaņotājs, multimēdijs-serveris), daudzkanalu AV-resīveris, akustiskās sistēmas komplekts (parasti tas sastāv no pieciem vai septiņiem skaļruņiemsabvuferiem), plazmas paneli, LCD-televizoru, vai projektoru ar ekrānu.

Domofons – tā ir sarežģīta elektrotehniskā sistēma, kuras sastāvā tiek iekļauti vairāki bloki, atslēgierīce, elektrovadi.

1. Izsaukuma signāls var tikt pārraidīts pateicoties Jūsu skaņas sistēmai (MultiRoom) uz jebkuru Jūsu mājas vai dzīvokļa punktu.

2. Jūs varat sarunāties ar apmeklētāju caur juebkuru interkom skaļruņa sakaru sistēmu no jebkura Jūsu mājas vai dzīvokļa vietas.

3. Jūs varat ielaist Jūsu apmeklētāju, izmantojot jebkuru sensora paneli mājā.

4. Jūs varat parunāt ar viesi un ielaist viņu mājā, pat ja pats neesat mājās. Tas ir iespējams pateicoties integrācijai ar web-serveri «Inteleģentajā Mājā». Tiklīdz ir bijis izsaukums, tas Jums nosūtīs SMS vai e-mail. Vai arī Jūs varēsiet ieraudzīt Jūsu viesi ar videokameru palīdzību, kura translācijas iespēju sniegs serveris. Nu, un, protams, Jūs varat viņu ielaist, atslēdzot apsardzes sistēmu un atverot viņam durvis, izmantojot web-interfeisa «Inteleģentās Mājas»   ierīču vadību kuru piedāvā serveris.