wrapper

Ziņas

Apsardze

Apsardzes sistēmas

Fl ltBažas par  īpašuma drošību un tā aizsardzību no iebrucējiem parasti rodas, kad īpašnieks sasniedz augstāku materiālo labklājību. Lai cik drošas nebūtu visa veida slēdzenes, vislabāko aizsardzību var sniegt tikai mūsdienu uzlabotās drošības sistēmas. Viens no svarīgākajiem apsardzes sistēmas uzstādīšanas parametriem ir objekta atrašanās vieta - rajons un stāvs. Tāpēc ikviens šāda veida projekts ir individuāls. Mūsu uzņēmums, projekta sagatavošanas laikā, veic detalizētu analīze par noziedzības statistiku sistēmas uzstādīšanas rajonā. Vienā no lielveikaliem Rīgā pēc tā slēgšanas tika aplaupīts juvelierveikals. Uzbrucēji, uzlaužot  kopējo drošības sistēmu, atklāja veidu kā iekļūt ēkā un aplaupīt vienu no veikaliem. Ja veikala īpašnieki būtu parūpējušies par savu īpašumu un uzstādījuši atsevišķu drošības sistēmu, nekas tāds nenotiktu. Šāds piemērs spilgti atspoguļo to, ka mēs par zemu novērtējat savu nepieciešamību neatkarīgai drošības sistēmai.

http://rus.delfi.lv/news/daily/criminal/v-rige-ograblen-yuvelirnyj-magazin.d?id=38367991

Uzņēmums Latvijas tīkli piedāvā pilnīgu drošības sistēmu aprīkošanas kompleksu:

  • dzīvokļiem
  • uzņēmumiem
  • biroja telpām
  • privātām teritorijām
  • ēkām

un citām telpām.

Ja Jums rodas papildjautājumi vai vēlaties iegādāties piedāvāto pakalpojumu, tad sazinieties ar mūsu speciālistiem.

Apsardzes sistēmas / Ēkas

Mūsdienu drošības kontroles sistēmas var būt uzstādītas jebkurās dzīvojamās, komerciālās vai sadzīves telpās. Pateicoties signalizatoru konstrukcijai un dizainam, daudzus no tiem var uzstādīt slēpti, bet uzstādot atklāti, tie nebojās ar savu izskatu telpu interjeru. Atkarībā no risināmiem drošības nodrošināšanas uzdevumiem „Latvijas tīkli” piedāvā sekojošu apsardzes sistēmu klašu uzstādīšanu:

Lasīt vairāk...

Apsardzes sistēmas / Privātās teritorijas

Teritoriju apsardzes sistēmām ir īpaša loma drošības sistēmu vidū. Dotās sistēmas ir agrīnas atklāšanas līdzekļi, kuri palīdz noteikt pārkāpēju vel pirms tā nokļūšanas apsargājamā teritorijā. 

Lasīt vairāk...