wrapper

Ziņas

Šī sistēma nodrošina enerģijas patēriņa, siltumapgādes, ūdensapgādes, ventilācijas, ugunsdzēsības signalizācijas, piekļuves kontroles automātizāciju un ļauj veikt attālo kontroli un teritoriāli sadalīto objektu vadību reālā laika režīmā. Pateicoties jaunākajām tehnoloģijām, Jums ir iespēja saņemt savlaicīgu un nepieciešamo informāciju par Jūsu objekta stāvokli visos līmeņos.

Vasaras anomālā gaisa temperatūrā, ko mēs novērojam jau vairākus gadus, var tiek sabojāti vissvarīgākie Jūsu darba objekti. Temperatūras paaugstināšana serveru telpā, ventilācijas iekārtas vai siltumapgādes sistēmas darba kļūme un daudz kas cits var novest pie neattaisnotiem zaudējumiem, kurus bieži nevar atjaunot. Pēc esošajiem datiem, lielākais darba aparatūras kļūmju skaits notiek tieši brīvdienās. Uzņēmums Latvijas tīkli piedāvā Jūsu objekta kontroles sistēmu, izmantojot attālo monitoringu caur internetu vai isziņu. Tagad varēsiet kontrolēt savu biznesu 24 stundas diennaktī, neatkarībā no Jūsu atrašanās vietas.

Ja Jums ir radušies papildu jautājumi vai vēlaties pasūtīt šo pakalpojumu, sazinieties ar mūsu speciālistiem.

Mazas un vidējas automatizācijas sistēmas (siltummezgls, ventiļa, sūkņu stacija u.c.) izstrāde, montāža un palaišana uz Zelio (Schneider Electric) kontrolleru bāzes ar monitoringa un objektu attālas vadības iespējām.

luktemp

Ierakstīšanas vārdu skaits:

Datu analoga vārds  (16 bits)               -3

Komandas vārds (16 komandas)        -1

Lasīšanas vārdu skaits (monitorings):

Datu analoga vārds  (16 bits)              -7

Statusa vārds (16 bināru signāli)        -1

Ir iespējamas arī citas attālās piekļuves sistēmas konfigurācijas ar datu apmaiņu paplasīnājumu, saņēmto no jebkura veida transmiteriem ar izvade 0-10 B vai 0-20 mA, kā arī no skaitītājiem ar impulsu izeju. Ja internets nav pieejams, tīkla moduļa vietā tiek ieslēgts GSM-modulis, kurā var sūtīt īsziņas uz nepieciešamajiem tālruņiem.