wrapper

Ziņas

Uzņēmums Latvijas tīkli uzskata, ka automātiskā ugunsdrošības signalizācijas sistēma ir ēkas kopējās drošības sistēmas neatņemama sastāvdaļa, bet dažos gadījumos – galvenā un obligātā.

Vairumā gadījumu šādu sistēmu uzstādīšana tiek samazināta sakarā ar attiecīgo likumu formālo izpildi un tehniskajām prasībām. Pēc sistēmas uzstādīšanas un  nepieciešamo atļauju iegūšanas, uzņēmumu īpašnieki, nereti zaudē interesi par šādu sistēmu un tās saglabāšanu labā stāvoklī.

Mēs uzskatam, ka šāda vieda sistēmas ir ļoti svarīgākas un piedāvājam mūsdienīgi augstu tehnoloģisko ugunsdrošības sistēmu montāžu, kuras nosaka degšanas avotu agrākajos attīstības posmos.

Mūsdienīgākā ugunsdrošības signalizāciju sistēma šobrīd ir adrešu-analogā. Ja objektā bija veikts remonts un nav iespējas izvadīt kabeli – tiek izmantoti bezvadu ugunsgrēka devēji, kurus pieslēdz kontroles panelim, izmantojot radiosignālu. Ja Jūs uztraucaties par sava īpašuma saglabāšanu labā stāvoklī, tad šāda veida pakalpojums nodrošina Jūsu objekta drošību.

Ja Jums rodas papildjautājumi vai vēlaties iegādāties piedāvāto pakalpojumu, tad sazinieties ar mūsu speciālistiem.

Latvijas tīkli piedāvā sekojošus ugunsdrošības signalizācijas sistēmu tipus:

  • sliekšņa ugunsdrošības sistēmu;
  • adrešu-aptaujas ugunsdrošības sistēmu;
  • аdrešu-analogu ugunsdrošības signalizācijas sistēmu.