wrapper

Ziņas

Uzņēmuma ziņas

SIA Latvijas Tikli ir produkta Fortreza oficiālais pārstāvis

Daudzi klienti bieži jautā, vai nav kaut kādi drošāki vai elegantāki risinājumi objekta perimetra aizsardzībai nekā ierastais infrasarkanais stars, un beidzot varam atbildēt – IR! Latvijas Tikli kļuva par oficiālo produkta Fortreza pārstāvi.

Lasīt vairāk...

Seju un numuru izzināšana

Cienījamie SIA „Latvijas Tīkli” klienti,

Steidzamies Jums paziņot, ka sākot ar 2015. gada aprīli mēs sākam sadarboties ar kompāniju Macroscop, Krievijas inovācijas kompānija, kas izstrādā programmnodrošinājumu IP-kamerām.

Lasīt vairāk...

Jaunums no "Latvijas tīkli'!

No 2014. gada janvāra, pasūtot uzņēmuma „Latvijas tīkli” pakalpojumus, tāme,  EUR 20,00 vērtībā, tiek izstrādāta bezmaksas. 

Lasīt vairāk...

Gada preču zīme – Latvijai

Mēs varam ar prieku paziņot, ka SIA „Latvijas tīkli” piedalās Latvijas Republikas Patentu valdes un Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras rīkotajā apbalvojumā „Gada preču zīme” nominācijā „Gada preču zīme – Latvijai”.

Nobalso par SIA „Latvijas tīkli”. Balsojumus pieņem līdz 6. aprīlim

Lasīt vairāk...

Konkurss no „Latvijas tīkli”!

Cienījamie Partneri, Klienti, Draugi! Priekš neviena nav noslēpums, ka videonovērošanas sistēmu pamatmērķis - sava īpašuma aizsargāšana. Mūsu darbības laikā mēs redzējām ļoti daudz pārkāpumu, kurus fiksēja videonovērošanas kameras, kas ļāva atrast un sodīt noziedzniekus! Piedāvājam padalīties ar autorvideo, kas tika nofilmēti Latvijā!

Mēs izsludinām konkursu par „asāko” video, ko fiksēja videonovērošanas kamera.

Lasīt vairāk...