wrapper

Ziņas

Par mums

Par mums

SIA “Latvijas tīkli” darbojas Latvijas tirgū kopš 2002.gada.

Uzņēmuma profils – Visu veidu drošības sistēmu uzstādīšana un apkalpošana:

Videonovērošanas sistēmas, Apsardzes un ugunsdrošības sistēmas, Kompleksas piekļuves kontroles sistēmas, Namruņi un sarunu līdzekļi, Rūpniecības automātika, datu pārraides sistēmas, kā arī kā arī Jūsu uzņēmuma IT infrastruktūras uzturēšanā un apkalpošana.

Montāžas risinājumi jebkurām vajadzībām un finansiālajām iespējām.

Katrs klients pērkot pakalpojumu klāstu, saņem ne tikai nozīmīgu ekonomisku labumu, bet gadījumā, ja ir nepieciešama tehniska palīdzība, mūsu draudzīgā komanda ātri un efektīvi novērsīs jebkuru problēmu. Uzņēmums Latvijas Tīkli uzņemas pilnu atbildību par darbu, stingri ievērojot noteikumus, kuri noteikti ar klientu parakstītajā līgumā. Uzņēmuma cenu politika atbilst profesionālajam pakalpojumam, kvalitātei un iekšējam tirgum.

Mēs pastāvīgi atjauninām  tehniskās iespējas un paaugstinām kvalifikāciju mūsu darbiniekiem, sadarbojoties ar ārzemju uzņēmumiem. Mūsu darba pamatā ir skaidra izpratne par problēmu un lietotāju prasībām, pamatojoties uz detalizētu analīzi Latvijas un starptautiskajā informācijas tehnoloģiju tirgū. Mūsu klienti ir gan privātpersonas, gan juridiskas personas. Visi pamatpakalpojumi, kas tiek piedāvāti mūsu mājas lapā, var mainīties atbilstoši  juridiskās vai fiziskās personas vēlmēm. Viss augstākminētais tiek apstiprināts ar mūsu klientu atsauksmēm.

Laipni lūgti bezgalīgo iespēju un jauno tehnoloģiju laikmetā!