wrapper

Ziņas

Mūsdienu drošības kontroles sistēmas var būt uzstādītas jebkurās dzīvojamās, komerciālās vai sadzīves telpās. Pateicoties signalizatoru konstrukcijai un dizainam, daudzus no tiem var uzstādīt slēpti, bet uzstādot atklāti, tie nebojās ar savu izskatu telpu interjeru. Atkarībā no risināmiem drošības nodrošināšanas uzdevumiem „Latvijas tīkli” piedāvā sekojošu apsardzes sistēmu klašu uzstādīšanu:

Analogu apsardzes sistēmas

Šī aprīkojuma īpatnība pirmkārt ir tāda, ka tas kontrolē šleifa stāvokli un atšķir stāvokļus „norma”, „trauksme”, „šleifa bojājums”. Pateicoties šīm īpatnībām, šī apsardzes paneļu klase ir vairāk aizsargāta un noturīgāka pret intelektuālo uzlaušanu.

Ciparu apsardzes paneļi

To funkcija ir ne tikai aizsardzība no sakaru līnijas bojājumiem, bet arī aizsardzība no samainīšanas pret analoģiskam ierīcēm. Katra šleifa aptauja notiek 180 reizes sekundē.

Radio aizsardzības signalizācijas

Dotās signalizācijas darbojas tikai ar radiokanāla palīdzību. To galvenā priekšrocība – augsta mobilitāte, nav nepieciešami celtniecības – montāžas darbi, var izmantot apsargājot objektus, kuriem ir nepieciešama minimāla iejaukšanās (arhitektūras pieminekļi, muzeji utt.).