wrapper

Ziņas

Mūsu uzņēmums piedāvā Jums tiks skaidrībā vai ir vērts uzstādīt signalizāciju gadījumā, ja esat neliela privātā objekta īpašnieks. Ir jāņem vērā, ka apsardzes sistēmas mēdz būt ar dažādām aizsardzības līmeņiem un objektiem ar zemu zaudējumu riska līmeni ir pieļaujami izmantot parastākas apsardzes sistēmas.

 

Apsardzes detektoru ar atmaskēšanas funkciju pielietošana

Dotie detektori ir paredzēti sagatavotā pārkāpēja noteikšanai; pārkāpēja, kurš ir spējīgs veikt sabotāžas darbības attiecībā pret apsardzes signalizācijas sistēmu. Vairākumu gadījumos, tādus detektorus ir vērts uzstādīt objektos, kur ir sagatavotā pārkāpēja ielaušanas uz objekta augsta varbūtība. Pie tādiem objektiem attiecas bankas, juvelierizstrādājumu veikali, muzeji, noliktavas, valūtas maiņas punkti, valsts iestādes, rūpniecības uzņēmumi, biroju ēkas, transporta infrastruktūras objekti, enerģētikas objekti un tml. Pirms viena vai cita aprīkojuma izstrādāšanas, jāveic kaut viena kopēja risku analīze un iespējama zaudējuma aptuvens aprēķins pārkāpēja nokļūšanas uz objekta gadījumā. Neskatoties uz to, ka tāda detektoru veida izmantošana dzīvojama nekustāma īpašuma objektos bieži vien nav mērķtiecīga to vērtības dēļ; dažreiz tam ir nozīme, piemēram, biznesa un Premium klases dzīvokļos, piepilsētas mājās. 

Vai esiet pārliecināti, ka Jums ir uzstādīta noteiktā apsardzes sistēma? Ja Jums rodas papildus jautājumi, uzraksties SIA „Latvijas Tīkli” ekspertiem Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Pēdējo reizi rediģēts Svētdiena, 08 Oktobris 2017