wrapper

Ziņas

Mūsu aģentūra ir dzimusi 1998. gada augusta mēnesī.
Mēs esam atzītie eksperti Latvijas nekustamā īpašuma tirgū.
Mūsu mērķis ir palīdzēt cilvēkiem atrast optimālo risinājumu dzīvei un biznesam ar nekustamā īpašuma pirkšanas-pārdošanas-nomas palīdzību.
Jo katrā godīgajā darījumā visi dalībnieki jāvinnē un jāsaņem savi plusi un labumi.

Laiks mainījās, bet mēs vienmēr cenšamies atrast optimālos risinājumus savējiem klientiem. Tā, 1998.-2002. gados, kad daudzām ģimenēm par milzīgo problēmu kļuva baigi lieli komunālie maksājumi, mēs ķērāmies pie šīs problēmas atrisinājumu. Un ar lepnumu atceramies, ka aizstāvējām tiesā vairāk nekā 100 ģimenes. Viņi visi saņēma nevis izlikšanu, bet jumtu virs galvas, lai mazo, bet savējo mājokli. Un nekādu parādu!
Kreditēšanas laikmeta sākumā mēs saduramies ar situāciju, kad firmas-viendienītes sāka izdot kredītus ar drakoniskiem procentiem. Mūsu portfolio ir klienti, kurus mēs izvilka no cietiem kredīta dzirnakmeņiem.
Kad atvērās banka kreditēšana, mēs bijām vieni no pirmajiem, kas sāka sadarboties ar bankām, palīdzot saviem klientiem iegūt dzīvokli.
Mēs strādājam arī ar attīstītājiem. Tā, mūsu dienesta lapā ir vesels dzīvojamais kvartāls starp Blaumaņa un Dzirnavu ielām, kur pašlaik atrodas «Galerija Rīga». Ar mūsu palīdzību šo kvartāla katrs iedzīvotājs vienas istabas komunālajā dzīvoklī vietā saņēma atsevišķo dzīvokli.
Atsevišķus dzīvokļus saņēma gan arī Jugendstila villas Bauskas ielā iedzīvotāji, kurā padomju laikos bija rūpniecības kopmītne, gan tie, kas dzīvoja dzīvojamā kvartālā Mieru ielā. Tagad tur ir plašas biroja telpas istabiņu-klētiņu vietā.
Un, protams, mūsu lepnums ir attīstības projekts «Imantas pērle», tas ir mūsu garabērns no sākuma līdz galam: 13 000 m2, 156 dzīvokli – ir ar ko lepoties! Rīdzinieki atzina projektu par vienu no labākajiem un dzīvot tur ir prestižs.
Un tas ir tikai daži piemēri. Īstenībā to ir daudz vairāk.  
Mums ir stabilā komanda, ir darbinieki, kuri strādā kopš aģentūras nodibināšanas diena.
Bet tas nenozīmē, ka mēs neaugam.
Kopš 2005. gada pie aģentūras strādā mācību centrs, kurš gatavo nekustamā īpašuma speciālistus. Aģentūras nodibinātājas Jeļenas Kordževas autora mācību programmai ir Latvijas izglītības ministrijas licence. Ar 2017. gadu varēs iegūt specialitāte pēc šis programmas Latvijas Universitātē.
Mūsu produkts ir pilnīgi pabeigts un juridiski nevainojams darījums ar maksimālo profītu klientam.
Vai jūs gribat kļūt par mūsu klientam?
Atnāciet un mēs jums palīdzēsim!


http://ekocentrs.lv/lv/
Тел.+ 371 22304755
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Pēdējo reizi rediģēts Trešdiena, 11 Novembris 2020