wrapper

Ziņas

Kompānija Hikvision, vadošais pasaules videonovērošanas risinājumu nodrošinātājs, paziņo par jauna plagina palaišanu siltumvīzijas un Speed Dome videonovērošanas kamerām.

Risinājums radies Ķīnas uzņēmuma turpinošās sadarbības ar savu stratēģisko partneri Milestone Systems rezultātā. Šis risinājums sniedz iespēju apsardzes dienestu un monitoringa centru darbiniekiem darboties efektīvāk.

Hikvision modulis priekš Milestone XProtect® ļaus videonovērošanas sistēmas operatoram saņemt trauksmes signālus no siltuma un Speed Dome novērošanas videokamerām Hikvision. Ap objektiem vai cilvēkiem, kuri var radīt interesi drošības dienestam, tiek veidotas virtuālās robežas un tiek rūpīgi kontrolētas ar iekārtām.

Šādas virtuālās robežas tiešām palielina operatoru, kas izmanto labākās Hikvision novērošanas kameras un programmatūru no Milestone, darbības efektivitāti. Milestone programmatūrā installējams plagīns ir balstīts uz SDK Milestone, konfigurēšana un pārvaldība notiek no XProtect ® Management Client interfeisa.

Hikvision partneru attiecību nodaļas vadītājs Jenss Bertelsens teica: “Hikvision un Milestone ir izdarījuši vēl vienu svarīgu soli divu platformu ciešas integrācijas nodrošināšanai. Šis ir ļoti pievilcīgs piedāvājums tirgum, kas vienkāršo integrāciju un uzstādīšanu, kā arī nodrošina vizuālo kontroli pār notiekošo videonovērošanas zonā.”

Hikvision ir pasaules populārākais inovatīvo ierīču un videonovērošanas sistēmu ražotājs. Bez videonovērošanas sistēmām Hikvision paplašina savu darbību ar “gudrās mājas” risinājumiem, ražošanas automatizācijas sistēmām un autotransporta elektroniku. Šobrīd Hikvision štābs pārvalda meitas uzņēmumus 33 reģionos visā pasaulē.

Milestone Systems ir vadošais programmatūras izstrādātājs un programmatūras videonovērošanas sistēmu vadīšanai piegādātājs - tehnoloģijas, kas palīdz nodrošināt drošību, aizsargāt aktīvus un uzlabot biznesa efektivitāti.

Lietotāji saņems lielas priekšrocības, apvienojot divu labāko pasaules videonovērošanas spēlētāju lēmumus.

 

 

Avots: overseas.hikvision.com.

Vairāk šajā kategorijā: « HIKVISION - NVR 4.0 jaunināšana