wrapper

Ziņas

Macroscop – tas ir pārdošanas pieauguma un mazumtirdzniecības peļņas palielināšanas instruments

Vai jūs joprojām domājat, ka videonovērošana ir tikai par drošību? Mēs ar Macroscop esam gatavi pierādīt, ka videonovērošana mazumtirdzniecībā ir drošība, peļņa, izdevumu samazināšana un rutīnu procesu automatizācija.
Šodien praktiski katrā veikalā (no mazveikaliem blakus mājai līdz lieliem tirdzniecības centriem) ir uzstādīta videonovērošanas sistēma: no 2-3 līdz simtiem videokameru. Nezināšanas deļ bieži videonovērošana tiek izmantota vienīgi apsardzei un drošības nodrošināšanai. Patiesi, sākotnēji novērošanas kameras tika uzstādītas tieši šo uzdevumu risināšanai, bet modernās tehnoloģijas un bagātais funkcionālis, kas ir pieejams Macroscop lietotājiem šodien, šo sarakstu paplašina vairākas reizes.
Pateicoties intelektuāliem moduļiem Macroscop programmatūra ļauj pārveidot videonovērošanas sistēmu par pārdošanas pieauguma un peļņas palielināšanas instruments veikalu un tirdzniecības centru īpašniekiem.


1. Pieslēdzot apmeklētāju skaitīšanas moduli, Jūs saņemsiet informāciju par cilvēku skaitu, kuri apmeklējuši noteiktu nodaļu vai visu veikalu. Salīdzinot tos ar faktisko pārdošanas apjomu, varēsiet novērtēt konversiju no apmeklētāja uz pircēja.

Ja konversija nav pietiekami augsta, var iedarbināt atlaides akcijas, un jau pēc tam novērtēt to efektivitāti ar to pašu moduļa palīdzību. Var arī pievērst uzmanību veikala personāla darba kvalitātei un pielāgot viņu pieeju saskarsmei ar potenciālajiem pircējiem un tieši pārdošanai.

image001mcr

2. Izmantojot satiksmes intensitātes siltuma karti, Jūs saņemsiet datus par apmeklētājiem vispopulārākajiem pārvietošanās maršrutiem tirdzniecības zālē. Lai palielinātu pārdošanas, varat koriģēt preces izvietošanu un novietot noteiktu produkciju tieši šajos maršrutos.

image002mcr

3. Izmantojot apmeklētāju skaitīšanas moduļa datus, kas uzstādīti dažādos tirdzniecības centra punktos, kā arī satiksmes intensitātes siltumkarti, tirdzniecības centra telpu īpašnieks var noteikt apmeklētāju iecienītākās vietas. Un iznomāt šīs tirdzniecības vietas ar augstāko nomas likmi.

4. Uzstādot sistēmā tukšo plauktu detektoru, Jūs nodrošināsiet tūlītēju paziņojumu veikala darbiniekiem par tukšo plauktu, lai viņi varētu laikus piepildīt tās ar precēm, bet veikals – nezaudētu peļņu.

5. Arī pārdošanas apjomus var panākt, paaugstinājot pircēju lojalitāti noteiktam veikalam vai nodaļai. To var izdarīt, izmantojot cilvēku skaitīšanas rindā moduļa datus. Ja rindā esošo cilvēku skaits noteiktajā kasē pārsniedz pieļaujamo vērtību, veikala darbinieks saņems attiecīgu paziņojumu. Tas ļaus operatīvi atvērt jaunas klientu kases, kas palīdzēs izvairīties no neērtībām pircējiem.

image003mcr

Visi videonovērošanas sistēmas dati, kas ļaus palielināt veikala peļņu un palielināt pircēju lojalitāti, Macroscop sniedz ērtā veidā: pārskati, tabulas un krāsu shēmas, kuras ir saprotamas pat lietotājam bez speciālām tehniskām zināšanām. Vienkārša uztverei informācija ir noderīga mārketingiem, preču zinātniekiem, tirdzniecības biznesa pārvaldniekiem un īpašniekiem.

Gramatiski pareizi izveidojot veikalu un tirdzniecības centru videonovērošanas sistēmu, to komponentu un iekārtu izmaksas var būt vairākkārt atmaksātas.

6300 + Krievijas un vēl 54 pasaules valstu veikali un tirdzniecības centri jau saņem labumu no videonovērošanas sistēmām uz Macroscop bāzes.