wrapper

Ziņas

Macroscop, IP videonovērošanas sistēmu programmatūras izstrādātājs prezentē tukšo plauktu detektors – jauns intelektuālais modulis veikalu peļņas palielināšanai.

Tukšo plauktu detektors Macroscop nekavējoties paziņo veikala darbiniekam par tukšo plauktu, lai to laikus piepildīt ar precēm, bet veikals – nezaudēt peļņu.

Kā darbojas tukšo plauktu detektors?
Modulis iegaumē 100% aizpildīta plaukta etalonattēlu. Darba laikā tas nepārtraukti salīdzina plaukta pašreizējo stāvokli ar precēm un etalonattēlu. Ja no plaukta ir paņemta prece un tā ir daļēji tukša, videosistēma par to paziņo veikala darbiniekam.

Operators var iestatīt pārrobežu plaukta aizpildījuma procentuālo vērtību, kurā saņems paziņojumu, lai izvairītos no pārmērīgiem ziņojumiem. Kā arī uzstādīt ērtu informēšanas veidu – signāla veidā klientu programmā Macroscop, īsziņu uz savu tālruni, paziņojumus Viber, WhatsApp un Telegram vai e-pasta vēstulēs.

Pieslēdzot tukšo plauktu detektoru savā videonovērošanas sistēmā, veikala pārvaldnieks vai īpašnieks:
- samazina izmaksas, samazinot darbinieku skaitu, kuriem nepārtraukti jāizseko tukši plaukti tirdzniecības zālē;
- palielina peļņu, ņemot vērā, ka pircējiem vienmēr ir pieejamas jebkuras preces no veikala preču klāsta.
“Macroscop” plauktu aizpildījuma detektors ir kļuvis par jaunu instrumentu efektīvu risinājumu portfelī mazumtirdzniecībai. Šodien tajā ietilpst apmeklētāju skaita intelektuālie moduļi, cilvēku skaitīšana rindā, personāla aktivitāšu kontrole, autonumuru atpazīšana, kustības intensitātes siltumkarte, kā arī atstāto priekšmetu, dūmu un uguns detektori.
Precizēt tukšo plauktu un vērtību detektora lietošanas nosacījumus, kā arī pasūtīt testēšanas moduli savā objektā, var sazināšoties ar Latvijas tīkli speciālistu.